Hakkımızda

AHC BOYA

BİZ KİMİZ

Şirketimizin, 2002 yılında İstanbul'un en büyük sitesinde kurulmuştur. Firmamızın, deneyimli çalışanlarımızla kurulduğu yıllarda günlük 10 ton, aylık 300 ton olan üretim kapasitesine 2003 yılında yapılan teknolojik yatırımlar, makine ve ekipmanların desteği ve piyasadaki kararlılığı ile günlük üretim kapasitesini 30 tona, aylık üretim kapasitesini 900 tona çıkarmayı başarmış bir kuruluştur.

AHC BOYA prensipli, dürüst, kaliteli çalışmayı kendisine hedef seçmiş yapısıyla şimdiye kadar sektörün ve piyasanın geçici kuruluşu olmakytan ziyade markalaşmış, kurumsal alanda ilerleyen, işine sıkı şekilde sarılan, yaptıklarını her zaman arkasında yer alan anlayışlı ve idare yapısıyla sektörde kalıcı olduğunu ispatlamıştır.

AHC BOYA üretmiş olduğu tüm ürünlerde TSE standartlarını yakalamış ve belgelendirmek surertiyle bir çok kuruluşada örnek teşkil etmekten dolayı gurur duymaktadır. Birçok ülkeye yaptığı ihracatları ve yurtiçi, yurtdışı  fuarlarda ülkemiz sektörünün temsilcisi olmaktan kıvanç duyar ve ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı devletimizin takdirini almaktan da  ayrıca övünmektedir.

AHC BOYA'nın üretmiş olduğu inşaat boyaları, sentetik boyalar, sanayi boyaları, selülozik boyalar, epoksi boyalari, yol çizgi boyaları, tinerler, özel amaçlı boyalar, özel amaçlı zemin kaplama madeleri ile her türlü boya ve yardımcı ürünleri ile teknolojik gelişmelerini de takip etmekte, istenilen özel amaçlı tüm ürünleri üretme kapasitesi ile sektöründe gelişmektedir.

AHC BOYA olarak, dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan, anlayışlı bir defalık hizmet yerine devamlılığı sağlamak amacı ile siz değerli müşterilerimizin herzaman yanında olduğumuzu belirtir, çalışmalarımızın sürekliliği açısından tüm görüş, öneri ve şikayetlerinize açık olduğumuzu belirtiriz. Çalışmalarımızda temenni eder, sizinle çalışmaktan ve hizmet etmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

WhatsApp
905326728828
İnstagram
#
Facebook
#
YouTube
#